Studio do wynajęcia

Wynajem studia
fotograficznego i filmowego

Studio na Strasza – strasznie fajna przestrzeń w Kielcach

Gdzie można wynająć studio fotograficzne i filmowe w Kielcach? U nas na Strasza w Creative Motion! To strasznie fajna przestrzeń na wynajem, by stworzyć film reklamowy, profesjonalną sesję fotograficzną w dobrze wyposażonym studiu w Kielcach. Jeśli potrzebujesz studia do nagrań lub szukasz studia do sesji fotograficznej to strasznie polecamy nasze studia na Strasza. W Creative Motion znajdziesz studio w pełni wyposażone i gotowe do użycia pod profesjonalne sesje filmowe i fotograficzne. Poniżej znajdują się dokładne specyfikacje przestrzeni. Dodatkowo oferujemy wypożyczenie sprzętu fotograficznego i wideo (w tym aparaty fotograficzne, obiektywy, rejestratory obrazu, stabilizatory, slidery, statywy, dron, oświetlenie, rejestratory dźwięki i inne akcesoria).

Wynajmując nasze studia udostępniamy także osobne pomieszczenie do wizażu wraz z przebieralnią i zapleczem (a w nim aneks kuchenny, toaleta).Oferujemy także pomoc przy organizacji sesji czy filmu, a także możliwość znalezienia odpowiednich modeli, wizażystów i innych członków zespołu.

Studio
cyklorama greenscreen

Cyklorama to w pełni wyposażone studio wideo z własnym oświetleniem i sprzętem do nagrywania dźwięku (studio jest wygłuszone, gotowe do nagrywania dźwięku). Dzięki systemowi rozwijanych teł doskonale sprawdzi się jako przestrzeń do organizacji profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Nazywane przez nas „studiem zielonym” jest idealne do produkcji filmów i fotografii z użyciem technik komputerowych. Posiada green screen, który umożliwia stworzenie nieograniczonych możliwości aranżacji przestrzeni, w zależności od potrzeb.

Powierzchnia całego studia: 75m2

Wymiary cykloramy: 5,70m długości, 4,90m szerokości, 2,80m wysokość,
Powierzchnia robocza cykloramy:
28m²

Wyposażenie studia:
– Cyklorama – green screen,
– System rozwijanych teł – różne kolory,

Oświetlenie stałe:
– lampa panelowa 6x55W – 2 sztuki,
– lampa panelowa 4x55W,
– lampa panelowa 2x45W – 2 sztuki
– lampa światła stałego z soczewką frensela 650W 3200K – 2 sztuki,
– lampa światła stałego Redhead 650W 3200K – 3 sztuki

Oświetlenie błyskowe:
– Quantum 300-  2 sztuki,
– Fomex 600- 2sztuki
– 3x Softboxy 120 cmx80 cm
– 1x Okta 90 cm
– Beautydish

 

Szczegóły i rezerwaacje