O nas

Kim jesteśmy?

Myślimy obrazem.
Tworzymy filmy od 2012 roku. Efekty naszej pracy zespołowej możesz oglądać na targach, licznych stronach internetowych marek i firm, w popularnych stacjach telewizyjnych.

Podejmujemy się każdego formatu i wyzwania – niezależnie, czy jest to niskobudżetowa produkcja, czy wysokonakładowy film promocyjny, film do telewizji, rejestracja wydarzenia, spot wyborczy. Każde zlecenie nas inspiruje.
W zespole pasjonatów tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, instruktażowe i szkoleniowe, zarówno w technologii 2D, jak i 3D. Pod znakiem Creative Motion ukazały się liczne teledyski i animacje. Bywa, że zamieniamy się w ekipę TV Twojej marki i podążamy za Twoimi wydarzeniami, rejestrując proces produkcji, spotkania, wywiady i konferencje.

Lotna ekipa – to my! Dysponując dronem zapewniamy Ci szerokie spojrzenie na miejsce wydarzenia, zakład produkcyjny. Posiadamy licencję, pozwalającą na wykonywanie lotów dronem i nagrywanie profesjonalnych ujęć z lotu ptaka. Możesz je podziwiać w wielu filmach i spotach.

Nasz zespół to ludzie z pasją, otwarci na nowe pomysły. Czekamy na Twój. Z przyjemnością zobaczymy Twój produkt w naszym obiektywie. Zmontujmy coś razem!